Reference


"Po narození dvojčátek jsme řešili, co s bydlením. Rozhodli jsme, že se našeho bytu na Smíchově vzdát nechceme. Jak miminka rostla, blížil se okamžik úprav v dětském pokoji, který zatím obýval jen starší syn. Pokoj je to sice velký, ale jak do něj poskládat tři děti? Dospěli jsme k závěru, že nejlepší bude oslovit profesionála. Doporučení jsme dostali na paní Jelínkovou. Volba to byla skvělá, s výsledkem jsme maximálně spokojeni. V dětském pokoji trávíme většinu času i my dospělí. Je krásně barevně řešen, koncepčně skvěle odpovídá našim současným potřebám, ale pamatováno je i na postupný růst dětí. Tato variabilita nás nadchla. Paní Jelínková nám pomohla vyřešit i vstupní místnost bytu, především úložné prostory na boty a svršky, jejichž potřeba nám značně narostla. Profesionalita, invence a příjemné jednání jsou hlavní plus body pro paní Jelínkovou.”

Dětský pokoj Smíchov

"V období druhého těhotenství, jsem řešila, jak „bezbolestně“ a v dostatečném předstihu příchodem druhého děťátka na svět přestěhovat prvorozenou, v té době zhruba dvouletou, dceru z ložnice do vlastního pokojíčku. Ten jsem chtěla rovnou koncipovat jako pokoj pro dvě děti, které tam spolu budou asi do deseti let s tím, že pak pravděpodobně obětujeme pracovnu a každá z dcer bude moci mít pokoj vlastní. Protože jde o malý pokoj, v němž je ale nutné mít i dostatek úložného prostoru na oblečení, hračky a knihy, rozhodla jsem se obrátit s řešením na profesionála. Od známé jsem dostala tip na paní Jelínkovou a byla to naprostá výhra. Přesně takto si představuju profesionální práci. Především oceňuji schopnost vyslyšet a pochopit potřeby zákazníka, intenzivní komunikaci, dodržování termínů, dodržování rozpočtu (rozpočtová nekázeň nakonec byla na mé straně :) a koordinaci řemeslných prací. Výsledkem je krásný pokojíček, do kterého se starší dcera velmi těšila a rychle se v něm zabydlela. Díky variabilitě zařízení, pokojíček poroste spolu s dětmi. Těším se, že si v budoucnu zase paní Jelínkovou najmeme třeba na renovaci."

Dětský pokoj Husinec

"Vendula re-designed our bathroom and toilet in 2015. It was not a simple task because the rooms are very small and besides preserving the common functions, we wished to gain a plenty of storage space. Using her expertise, Vendula was able to meet all our requirements and the reconstruction resulted in two functional rooms which serve wonderfully to the whole family on daily basis. Every single piece of furniture has its own well-defined and logical placement; the tiles match with equipment both in terms of colors and shapes; the final settings invokes a sense of harmony and relaxation. Vendula is easy to work with; she communicates in professional, yet cordial manners and our collaboration was enjoyable. Overall, we rank this experience excellent."

Koupelna Praha Nové Butovice

"V letech 2010 až 2012 vypracovala Vendula Jelínková interiér mého půdního mezonetového bytu. Vše bylo provedeno s péčí, nadšením a zaujetím, které si její práce bezpochyby zasluhuje. Je mimořádně technicky nadaná, svědomitá a jen díky ní má tento prostor opravdové kouzlo domova.”

Byt Libeň

"Vendula excels in bringing novel yet handy ideas to your interior as well as nourishing a concept of your own with her expertise and sense. Not only does she focus on the esthetic and funcional aspects of your project, but also provides you with valuable hints about the price/performance attributes of various possibilities.”

Byt Pankrác (ložnice + obývací pokoj)

"Během podzimu 2013 nám slečna Jelínková zrealizovala rekonstrukci dětského pokoje a ložnice a jsme naprosto spokojeni! Spolupráce byla bez problémů, vše dle dohody a v čase, který jsme si stanovili. Slečna Jelínková pracovala velice pečlivě, zodpovědně a celý nápad dovedla do finále dle našich představ. Má zajímavé, neotřelé nápady a kvalitní dodavatele. Rozhodne s ní budeme rádi spolupracovat i v budoucnu."

Byt Praha 9 (ložnice + dětský pokoj)

"Dlhšiu dobu som uvažovala o zútulnení bytu na Zbraslavi. Keď mi kamarát spomenul skvelú designérku Vendulu Jelínkovú a ukázal výsledky jej práce, neváhala som ani minútu. Rozhodne to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí! Už prvá konzultácia ma presvedčila, že premena bytu dopadne nad moje očakávania. V súvislosti s Vendy by som rada vyzdvihla profesionalitu, vkusnosť a kvalitu (jej práce, materiálov, doporučených odborníkov). Spolupráca s Vendy bola skvelá a určite sa bytom na Zbraslavi nekončí."

Byt Zbraslav

“Když jsem dostal nápad, založit si vlastní kavárnu, chtěl jsem něco jedinečného, unikátního a krásného, co nikde jinde nemají. Proto jsem hledal schopného designera, který by mi s tímto nelehkým úkolem pomohl a nakonec, díky dobrým referencím a skvělému přístupu profesionála, jsem si zvolil slečnu Vendulu Jelínkovou... a nelituji toho ani minutu. I přes spoustu překážek a problémů s námi zůstala v dobrém i zlém a spolu jsme vše vyřešili k dokonalosti. Vězte, že ani trochu nepřeháním, když řeknu, že každý kdo zatím naši kavárnu U vážky viděl, tomu spadla čelist. Máme něco, o čem si konkurence může jen snít. Dobrá práce."

Kavárna Příbram